Projelerimiz

​Mesleki Gelişim Projesi

​​Kurummumuz üstlendiği görev açısından personel eğiitimine azami derecede dikkat göstermektedir. Gelişen teknolojinin, alanındaki yeniliklerin ve kalite faaliyetlerinin izlenmesi amacıyla DOKA'na 2013 Yılı Teknik Destek programı çerçevesinde başvuru yapılmış ve "Mesleki Gelişim projesi" sunulmuştur.
Bu proje kapsamında 25 kurum personelimiz "TS EN ISO 17025 Temel Eğitimi, TS EN ISO 17025 Dokümantasyon Eğitimi ve TS EN ISO 17025 İç Denetçi Eğitimi" konularında eğitim almıştır.
Ayrıca bir (1) personelimiz TÜBİTAK-MAM Biyoteknoloji Enstitüsünde "Moleküler Biyoloji Yöntemleri Uygulamalı Eğitimi" ve dört (4) personelimiz TÜBİTAK-MAM Gıda Enstitüsünde "Uygulamalı HPLC Eğitimine" katılmışlardır.
 
 


Real-Time PCR Projesi

Gelişen teknolojinin yakından takibi, kurumumuzdaki analiz çeşitliğinin artırılması, bölgemiz ve hizmet veriğimiz diğer müşterilerimizin taleplerinin karşılanması amacıyla 2013 Doğrudan Faaliyet Destekleri kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma ajansına "Real-Time PCR Projesi" sunulmuş ve Real-Time PCR Cihazı kurumumuza kazandırılmıştır. 


Markalaşan Şehrin Lider Laboratuvarı

DOKA 2014 Yılı Teknik Destekleri kapsamında kurumumuz tarafından hazırlanan "Markalaşan Şehrin Lider Laboratvarı" isimli projenin başvuru işlemleri tamamlanmıştır.   

 


''