30.6.2017 / Gösterim Sayısı : 351

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ÇALIŞANLARINDAN Musa DEMİRCİ ve Hamdi FINDIKOĞLU EMEKLİ OLDU

#MUSA DEMİRCİ VE HAMDİ FINDIKOĞLU

  Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü çalışanlarından Kalite Yöneticisi Kimya Mühendisi Musa DEMİRCİ ve İşçi Hamdi FINDIKOĞLU'NA emekli olmaları nedeniyle olukbaşı Paşam Restaurantta veda yemeği düzenlendi.

   Veda yemeğine Müdür Ramazan KONUŞKAN Laboratuvar  Müdürlüğü personeli ve eşleri katıldı. Müdürümüz Ramazan KONUŞKAN yemekte  yaptığı konuşmasında Musa DEMİRCİ ve Hamdi FINDIKOĞLU' na yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatlarında aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diledi.

  Kimya Mühendisi Musa DEMİRCİ  Müdürlüğümüzde 1993 yılında göreve başlamış olup, Müdürlüğümüzdeki 25 yıllık hizmetinden sonra emekli oldu. Kalite yöneticisi olarak akreditasyon çalışmalarında ve Müdürlüğümüz Laboratuvarlarının TÜRKAK tarafından akredite olmasında büyük katkıları olmuştur.

   İşçi Hamdi FINDIKOĞLU ise Üretim istasyonunun kapanmasından sonra 2005 yılından bu yana çalışmakta iken emekli olmak suretiyle  Müdürlüğümüze veda etmiştir.

   Her iki emekli personelimize Müdürlüğümüzde verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
''