Politikamız


​MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarına giren konularda ulusal/uluslararası kabul görmüş metotları ve sistemleri kullanarak tarafsız, doğru, güvenilir ve hızlı analizler sunmak; bu hizmeti verirken müşteri memnuniyeti ve gıda güvenliğini sağlayıp toplum sağlığını korumak kurumumuzun öncelikli görevidir.

 

VİZYONUMUZ

Çağdaş laboratuvar anlayışı ile kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunan, müşteri memnuniyeti ve insan odaklı yaklaşımı benimseyen örnek ve öncü bir laboratuvar olmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

​Balıkesir Gıda Kontrol Laboratuvarı Müdürlüğü yönetim, teknik ve idari tüm personeli olarak yapılacak muayene, analiz ve hizmetlerde yasal mevzuat doğrultusunda, çalışmalarını uluslararası ve/veya ulusal metotlarla ve/veya müşterinin istediği metotlarla; TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun şekilde yürüteceğini beyan eder. Bu çalışmalarda tarafsızlık, eşitlik, gizlilik, güvenilirlik, doğruluk, hizmet memnuniyeti Kalite Yönetim Sisteminin tek hedefidir.

 

Tüm bunlar için temel kaynağımız insan olup,  "bilinçli ve eğitimli"   insan gücüyle TS EN ISO 17025 şartlarına uyup,  takım çalışmaları yaparak Kalite Yönetim Sistemini geliştirmek için her yıl belirlediğimiz hedeflerimize ulaşma gayreti içinde olacağız ve ulaşacağımıza da inanıyoruz.​


''