EĞİTİMLER


Kamu Kuruluşları, Özel Sektör, tüzel kişiler ve gerçek kişilerin Müdürlüğümüzde yapılan analizler ile ilgili olarak analiz ve eğitim taleplerini karşılamak birincil görevimizdir.

2017 yılında Müdürlüğümüzce 10 ayrı eğitim programı ile Analizlerle ilgili Değişik konularda 24 kişiye eğitim verilmiştir. 

2017 yılında personelimizden 108 kişi Müdürlüğümüz konferans salonunda kişisel gelişim ve iletişim eğitimi  almıştır. 

2017 yılında Müdürlüğümüz konferans salonunda  30 personelimiz teorik yangın eğitimi almıştır.

2017 yılında Müdürlüğümüz personeli Çalışanların iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimini almıştır.

2017 yılında Müdürlüğümüz personelinden 57 kişi 20 ayrı değişik programda eğitim almıştır.  

2017 yılında Üniversitelerin değişik bölümlerinden 104 öğrenci Müdürlüğümüzde Staj eğitimlerini yapmıştır.​​
Özel Firmalar/Kişilere Verilen Eğitimler
 
Eğitim isteğinde bulunan firmalar/kişiler bir dilekçe veya telefon,faks,e-mail ile Kuruma bas vurmak zorundadırlar. Başvurular KYB havale edilir.
KYB ; eğitimin başlayabilmesi için eğitimin verileceği ilgili birim sefi ve eğitimi alacak firma/kişi ile görüşerek uygun gün ve süre belirler.
Alınacak eğitime göre belirlenen eğitim ücreti Müşteriye Sunulan Hizmetler Prosedürüne göre; Müdürlüğün Döner Sermaye Saymanlığı Banka hesabına önceden veya eğitim başladığında elden yatırılır. Döner Sermaye Saymanlığı KYB’ne ücretin ödendiğini bildirmek zorundadır.
KYB ; eğitimin başlaması için eğitim alacak kişiye eğitim formlarını doldurtur ve ilgili birim sefine bildirerek eğitimi başlatır. Eğitimden birim şefleri sorumludur. Eğitim bitiminde eğitim alan kişiye kurum adına düzenlenmiş eğitim sertifikası verilir.
 
''